KOVÁNÍ

Naše okna jsou vybavena značkovým RAL kováním od firmy SIEGENIA,  které přesvědčí atraktivním vzhledem, vysokou bezpečností, optimální funkčností a sofistikovaným komfortem.

TITAN AF – uživatelsky přívětivé zabezpečení

Investujte více do kování a chraňte se tak před zloději! O bezpečnost proti vloupání se starají inteligentní konstrukční prvky zabraňující případnému vypáčení nebo odvrtání.

Vypáčení nezabezpečeného okna je pro profesionály pouze hračka. Dodáváme kovaní v různých bezpečnostních třídách (RC = Resistance Class).

Stupně bezpečnosti rozlišujeme od takzvaného základního zabezpečení až k zabezpečení nejvyššímu RC3.

Bezpečí

Řetěz je tak silný jak je silný jeho nejslabší článek. To platí i pro bezpečnostní okno. Proto dbáme i na nejmenší detaily!

System S 9000

Zajištění bezpečnosti znamená úbytek starostí. Abyste si mohli doma a také na cestách lépe odpočinout, je možné okna vždy podle potřeby – upravit pro různé třídy odolnosti ochrany proti vloupání.

(video v původním znění, německý jazyk)

Individuální nastavení ochrany jednotlivých oken proti vloupání je velmi důležité. Speciální uzamykací díly a další zabezpečovací komponenty zajistí, aby odolnost proti vloupání byla optimální, a to pro každé jednotlivépublished here okno. Naše okna a kování německé firmy SIEGENIA AUBI splňují všechny požadavky a nároky na kvalitu a komfort obsluhy při zachování prvotřídní kvality.

Jednobodové základní zabezpečení

Jednobodové základní zabezpečení Vás ochrání před nezkušenými příležitostnými pachateli nebo vandaly. Na konstrukci okna a skla nejsou kladeny žádné zvláštní bezpečnostní požadavky.

Dvoubodové základní zabezpečení

Kování s dvěma hřibovými čepy v rozích okna může pomoci ochránit proti příležitostným pachatelům. Tato minimální ochrana je určena především pro střešní okna a štítová okna.

Stupeň odolnosti RC1N

Vyzkoušené bezpečnostní kování podle DIN V ENV 1627-1630 RC1N pro zvýšenou bezpečnost: Pro okna v přízemí a balkonové dveře v horním patře, které jsou vidět z vnější strany, se doporučují okna v třídě odolnosti RC1N.

Stupeň odolnosti RC2

Vyzkoušené bezpečnostní kování podle DIN V ENV 1627-1630 RC2 doporučené policií: Pro okna v přízemí a okna v suterénu, která nejsou zvenku viditelná, doporučujeme použití okenních prvků podle třídy odolnosti RC2.