PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO OKNA

S příslušenstvím BHB OKNA můžete snadno individuálně optimalizovat Vaše okna a dveře. Nezáleží, zda se chcete chránit před zvědavými pohledy zvnějšku, nebo prostě jenom zabezpečit dům před nechtěnými hosty.

Bezpečnější okna
= investice, která se vyplatí !

Cítit se bezpečně ve svém vlastním domě lze snadno dosáhnout například pomocí systému vestavěných rolet nebo vyššími stupni zabezpečení značkového kování od našeho partnera SIEGENIA.
S dosaženou úrovní zabezpečení až do třídy odolnosti RC3 se i ti nejzkušenější zloději potrápí. Větrací systém GEALAN GECCO nebo ARIMEO spolehlivě zabraňuje podtlaku v místnosti a tvorbě plísní v okolí oken a s naší širokou nabídkou skel přináší navíc do Vašeho domu také individuální funkčnost.

OPTIMÁLNÍ
FUNKČNOST

Naše doplňky dělají z našich oken jednoduše více než jenom plastová okna.

SKLO

Okenní sklo má největší podíl na celkové ploše okna a je proto nejdůležitějším faktorem tepelné izolace. Dvojité nebo trojité zasklení a izolační vrstvy mohou díky různým tepelným ochranným vrstvám dosáhnout hodnoty Ug až 0,4 W / m²K. Přemýšlejte z dlouhodobého hlediska – ušetříte tím poměrně vysoké náklady na vytápění.

KOVÁNÍ

Cítít se bezpečně ve svém vlastním domě lze snadno dosáhnout pomocí značkového kování od našeho partnera SIEGENIA. S dosaženou úrovní zabezpečení až do třídy odolnosti RC3 si i ti nejzkušenější zloději na BHB oknech vylámou zuby.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Inovativní systém rolet nenechává žádná přání nesplněná. Ať už s popruhem, klikou nebo programovatelným řízením motoru, s integrovanou ochranou proti hmyzu nebo bez ní  – vše je možné. Nepřeberné množství různých druhů žaluzií, roletek a jiných stínidel.