BHB OKNA, okna z Krkonoš...

… vítáme vás v BHB OKNA

Využijte našich zkušeností

Firma BHB – OKNA ročně vyrobí přes 50 000 oken a dvěří. Nechte se přesvědčit kvalitou a profesionálním přístupem jednoho z největších výrobců oken v Podkrkonoší na Trutnovsku.

Spokojenost zákazníka řadíme na první místo. Naši odborní prodejci profesionálně poradí a zároveň se snaží vyjít všem požadavkům a přáním zákazníka vstříc. Zajístíme pro Vás kompletní práce spojené s dodávkou plastových oken.

Naší prioritou je profesionální a zároveň přátelský přístup od prvního kontaktu s potencionálním zákazníkem, až po kvalitně a kompletně dokončenou dodávku plastových oken, kterou realizujeme vždy ve sjednaném termínu.

Výrobky
Vyrábíme plastová okna a dveře, posuvné dveře z kvalitních materiálů dodaných od předních evropských výrobců. Naše výrobky si můžete prohlédnout u nás na výstavce, kterou pro Vás postupně rozšiřujeme.

Služby
Zajišťujeme kvalitní výrobu i servis. Stejně tak pro velké i malé zákazníky. Dodávka oken s kompletními pracemi pro Trutnov, Vrchlabí, Dvůr Králové, Broumov, Náchod, Hradec Králové, Jilemnice, Jičín, Praha. Montáž, demontáž, zednické práce, likvidace oken!
Firma disponuje širokým vozovým parkem, jež umožňuje přepravovat zakázky všech velikostí.

Plastová okna

Posuvné systémy

REFERENCE

Prohlédněte si naší práci