Služby

Ke kvalitním výrobkům stejně tak kvalitní služby

Čas je velmi cenný, a proto je naší snahou Vám co nejlépe usnadnit výběr správných plastových oken pro Váš dům či byt a zajistit hladký průběh samotné montáže oken včetně všech doplňků a souvisejících prací.

Naši odborně školení zaměstnanci Vám ochotně pomohou a poradí, navrhnou optimální řešení pro Vaši zakázku a dohlédnou na všechny fáze realizace zakázky tak, abyste v souvislosti s jejím provedením neztráceli čas, který můžete lépe využít dle Vašich představ.

 • Konzultace ZDARMA
  Rádi navrhneme řešení na míru Vašim potřebám. Veškeré technické řešení nechte na našich odborných spolupracovnících.
 • Cenová kalkulace ZDARMA
  Pokud již máte specifikované rozměry a vlastnosti oken, vypracujeme Vám přehlednou cenovou nabídku. Z důvodu mnoha technických možností a odborných výrazů v samotné cenové nabídce preferujeme osobní předání ve vzorkové prodejně, kde Vám vše srozumitelně vysvětlíme a případně nabídneme další doplňky a příslušenství. Vypracování cenové nabídky je zdarma a není pro Vás nijak závazné.
 • Zaměření ZDARMA
  Před objednáním oken je samozřejmostí zaměření stavebních otvorů naším kvalifikovaným pracovníkem.
 • Demontáž
  Demontujeme Vaše stará dřevěná okna a dveře.
 • Odvoz a likvidace
  Na přání zákazníka provedeme odvoz starých oken a jejich následnou likvidaci. Odvoz provádíme vlastními montážními vozidly. V případě realizací velkých zakázek jsou oprávněnou firmou přistavovány kontejnery na odpad přímo na místo montáže.
 • Montáž
  Plastová okna a dveře kvalitně namontujeme dle směrnic a závazných norem.
 • Zednické zapravení
  Zednicky zapravíme plastová okna  a také otvory po původních špaletových oknech.
 • Servis a reklamace
  O své zákazníky pečujeme i po montáži. Zajištění servisu či seřízení je pro nás samozřejmostí.

  Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na naše výrobky. Záruční doba na okna, dveře a kování je 5 let, na příslušenství a doplňky 2 roky. Servis poskytujeme výhradně pro naše zákazníky, kteří si zakoupili okna u naší společnosti a prokáží se smlouvou o dílo.

  V rámci záruční doby poskytujeme 2x seřízení a nastavení zdarma. Další seřízení či nastavení je prováděno jako placený servis.

  V případě nahlášení reklamace k Vám vyšleme našeho technika, který reklamaci posoudí. Při nahlášení reklamace je nutné vždy uvést číslo smlouvy o dílo! Pokud je tato reklamace oprávněná, reklamační technik provede nápravu ihned, případně v zákonné 30-ti denní lhůtě.

 • Nabízíme Vám také dočasné uskladnění oken v našem skladu

Pro případ servisu se obraťte na tel: +420 731 159 970, email: info@www.bhbokna.cz

TIPY OD NÁS PRO VÁS

Tepelná izolace:

Dobrá tepelná izolace je velmi důležitá, neboť u rodinného domu mohou být energetické ztráty spojené s plochami oken až 25%. Okny nemusíme o energii pouze přicházet, ale při použití vhodně zvoleného zasklení se docílí také získávání energie ze slunečního záření. Je důležité vhodně naprojektovat umístění oken (např. velké prosklené plochy směrem na jih) a tím příznivě ovlivnit energetickou bilanci celé budovy a snížit tak náklady na vytápění. Tepelná izolace okna závisí na materiálu rámu, izolačním skle a těsnosti okna. Veličinou pro tyto vlastnosti je hodnota U (Ug u skla, Uf u rámu a celková tepelná propustnost okna Uw ). Čím je tato hodnota nižší tím lepší je tepelná izolace. Naše okna dosahují hodnoty Uw až 0,74 W/m2K. S našimi energeticky úspornými okny máte jistotu těch nejlepších tepelně-izolačních vlastností a tím i úsporu nákladů.

Zvuková izolace:

Dobře zvukově izolující okna jsou také velmi důležitá pro klidný a spokojený domov, obvzláště u frekventovaných komunikací, a nebo v blízkosti letiště. Zvuková izolace okna je měřena v decibelech (dB). Oproti tepelné izolaci čím je hodnota vyšší, tím je lepší zvuková izolace. Tato hodnota udává kolik zvukové energie propustí zvková izolace. Při utlumení 10dB se propustí 1/10 a člověk pociťuje snížení hluku na polovinu (při 20dB je to již 1/100 a při 30dB 1/1000). Vyberte si z našeho programu protihlukových skel, kde ty nejlepší dosahují hodnoty až 45dB.

 • RW 30-34 dB – obytná zóna ve vzdálenosti 26 m od silnice s frekvencí do 50 vozidel za hodinu
 • RW 35-39 dB – obytná zóna ve vzdálenosti 26 m od silnice s frekvencí do 200 vozidel za hodinu
 • RW 40-44 dB – obytná zóna ve vzdálenosti 100 m od silnice s frekvencí do 3000 vozidel za hodinu

Výměna starých oken:

Ve většině starších domů patří okna k nejslabším článkům. Nedostatečně izolují, propouští mnoho hluku a po letech užívání mohou být již ne zcela funkční. Zvyšuje se tak potřeba nákladů na vytápění a snižuje komfort bydlení. Při výměně starých oken tedy zvažte všechna kritéria a nesáhněte po první nejlevnější variantě, která se Vám postupem času nevyplatí a za pár let budete muset okna znovu řešit. Na rozdíl od jiných výrobců nabízíme nesrovnatelnou četnost forem, barev, variant mřížek a zasklení. Naše okna jsou přínosem pro různé provedení fasád.

Bezpečný domov:

Abyste se ve Vašem domově cítili bezpečně a dobře dbejte na odpovídající zabezpečení Vašich oken a vchodových dveří. Okna a vchodové dveře od naší firmy mohou být doplněny o celou řadu bezpečnostních prvků. Všechna okna jsou vybavena základní bezpečností – kloboučkovým čepem a bezpečnostním uzavíracím kusem. Pro vyšší bezpečnost jsou k dispozici tři dodatečná provedení v třídě odolnosti WK1, WK2 a WK3. Doplněním o bezpečnostní skla, zamykatelné kličky, vchodové dveře s vícebodovým jištěním naše výrobky splňují i ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost