PLASTOVÉ DVEŘE

Pěkné vchodové dveře jsou vizitkou každého domu.

Nejsou jen obyčejnými dveřmi, jsou výrazným architektonickým prvkem celého domu a jejich úkoly jsou tak mnohostranné jako jejich funkce. Nabízíme Vám stovky typů dveří v plastovém provedení a to buď v provedení příčkovaném nebo s dveřními výplněmi. Na výběr máte z několika sérií v mnoha barevných provedení. Ke vstupním dveřím dodáváme standardní nebo bezpečnostní kliky, koule, madla, jednobodové zámky nebo tříbodové bezpečnostní zámky.

Vchodové dveře od nás...

Domovní dveře můžete mít v libovolném provedení a stylu – a to vždy v nejvyšší kvalitě. Každý může uskutečnit své vlastní nápady a sladit domovní dveře barvou i tvarem s fasádou svého domu. My vám s výběrem dveří poradíme – od nápadu až po výrobu a samozřejmě i odbornou montáž.Pevnost a rozměrová stabilita jsou hlavními přednostmi dveří. Jsou vyráběny v nepřeberném množství variant, které vždy odpovídají architektonickému řešení domu. Odolný materiál zajišťuje jejich dlouhou životnost, snadnou údržbu a vysokou míru zabezpečení.

NAŠE
SYSTÉMY

Vyberte si vaše oblíbené dveře.

Vchodové dveře S 9000
Díky stavební hloubce 82,5 mm a moderní 5komorové technologii nabízejí nové vchodové dveře S 9000 vynikající tepelnou izolaci. Můžete si vybrat mezi nepřeberným množstvím různých variací, popřípadě i mezi typovými dveřními výplněmi.

Dveřní výplně

Složte si své vysněné vchodové dveře sami pomocí připravené aplikace.