Posuvné systémy

Posuvné systémy jsou klasickým prvkem moderního bydlení, ve kterém velkoryse řešené skleněné povrchy přinášejí pohodlí a eleganci. Posuvné dveře umožňují vlastníkům domu vytvářet zajímavé přechody z velkých prostor na předsazené terasy, balkony nebo zahrady. Dveře neotevírají však zajímavé perspektivy pro projektanty/architekty jrn u novostaveb. Také při renovacích existujících domů může zabudování dveří otevíraných vodorovným posunutím výrazně přispět ke zvýšení komfortu bydlení.

Promyšlená systémová technika

Posuvné prvky jsou klasickou stylovou záležitostí moderního bydlení, u nichž vyjadřují velkoryse vytvořené skleněné plochy blaho a eleganci. Využívají se všude tam, kde se klade zvláštní důraz na velkorysé bezbariérové stavby. Moderním trendem jsou velké plochy skla, jimiž dopadá do vnitřních obytných prostor mnoho světla.

Naše řešení

GEALAN-SMOOVIO – maximalizace obytného prostoru

Snadný posun – těsné dovření U předchozích posuvných oken byla komfortní obsluha často vykoupena nízkou těsností. Díky sofistikovanému uzavíracímu mechanismu je toto u nového posuvného systému firmy GEALAN minulostí. Maximalizace obytného prostoru Posuvné elementy přinášejí výrazně optimálnější využití obytného prostoru. Jejich využitím je eliminován prostor potřebný před okny a dveřmi pro jejich otevření. Obytný prostor tak může být využíván již přímo od oken či dveří.

Zdvižně posuvné dveře S 9000

Mějte dobrý pocit z bydlení
Pomocí naší techniky lze velkými dveřními prvky pohybovat bez problémů. To, zda jsou dveře otevřené nebo zavřené, nehraje žádnou roli. V každém případě proudí do místnosti hodně světla. A téměř bezbariérové zakončení podlahy navíc odstraňuje rozdělení mezi vnitřním a vnějším prostorem.
Více světla než kdy jindy
Kladete u Vašich zdvižně posuvných dveří mimořádný důraz na zvětšený podíl skla a lepší dopad světla? Pak má pro Vás GEALAN speciální designové řešení. Pohledová šířka je zde v pevné části oproti normálnímu zdvižně posuvnému křídlu zkrácena o více než 50 %.