Vedle našich kvalitních výrobků Vám samozřejmě nabídneme stejně tak kvalitní služby, které si u nás objednáte. Dodávka kompletních prací je pro nás samozřejmostí.

BHB OKNA
okna z Krkonoš...

Firma BHB-OKNA spol. s r.o. byla založena v roce 1996 v Trutnově. Od samého počátku se specializuje na výrobu plastových oken a dveří. V prvních letech byly její výrobní kapacity plně vytíženy exportem výrobků do zahraničí, především SRN. Postupně se začala zvyšovat poptávka i na tuzemském trhu. K tomu ji dopomohl především důraz na kvalitu vyráběných oken. Nyní firma zaměstnává okolo třiceti proškolených zaměstnanců, kteří pracují v moderní, automatizované výrobě s nejnovějším strojním vybavením. Máte tedy okna přímo od výrobce, což nabízí hned několik výhod. V současné době patří firma svou kapacitou mezi největší výrobce plastových oken a dveří ve východních Čechách. Snahou firmy je vyjít zákazníkům ve všech směrech vstříc a splnit jejich přání a požadavky. Nabízíme dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup.

NAŠE
SYSTÉMY

Profilové systémy splní přání každého

Prvotřídní kvalita

Garantujeme Vám vysoce kvalitní produkt s dlouhou životností ve vynikající kvalitě BHB-OKNA, jehož vzhled a funkce Vás bude doprovázet nejen po dobu několika let, ale po celá desetiletí.

Vynikající poměr cena – výkon

Ve společnosti BHB OKNA je rozhodující nejen kvalita, ale také odpovídající cena. Díky přesně koordinovaným procesům a vysoké kvalitě montáže šetříme výrobní časy a tím i peníze.

Komplexní služby

Nabízíme komplexní služby - nezáleží na tom, zda se jedná o okna, dveře nebo příslušenství. Naše služby jsou vhodné jak pro rekonstrukce, tak i novostavby.

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru plastových oken a dveří Vám dokážeme nabídnout to nejlepší řešení. Vsaďte na nás! Nejsme žádní noví zajíčci, kteří se teprve rozkoukávají. Využijte této výhody a nechte si poradit od našich odborných prodejců.