Interiérové žaluzie

Žaluzie zajišťují ideální ochranu před slunečním zářením pro všechny typy oken. Snadná údržba, dlouhá životnost a estetičnost udělaly ze žaluzií nepostradatelný dekorativní a funkční prvek pro řešení designu interiérů a exteriérů budov. Propustnost slunečního záření je 45%.

Horizontální žaluzie

Jsou nejpoužívanějším typem žaluzií. Žaluzie jsou ovládány plastovým kuličkovým řetízkem, který  zajišťuje naklápění a vytahování lamel. Žaluzie jsou vybaveny lamelou o šíři 16 mm nebo 25 mm.

Máte možnost si vybrat z mnoha barevných provedení, jak standartní barvy, tak lamely s imitací dřeva.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru.

Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem,pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova.

Další možnosti zastínění vašeho interiéru

Japonské stěny

Buďte netradiční a zvolte originální alternativu k interiérovým roletám a žaluziím. Japonské stěny Váš interiér zútulní, doplní o moderní a elegantní prvek, ale také ochrání před ostrým světlem a nežádoucími pohledy.

Japonské stěny se aplikují tam, kde vzniká požadavek na zastíněních velké plochy nebo pro optické rozdělení velkých obytných prostor.

Pro zatemnění místnosti skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem, v kancelářských prostorách jsou populární nehořlavé materiály, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici. Nabízíme široký výběr látek různých dekorů a materiálů.

Interiérové látkové rolety
Vytvořte si příjemné prostředí ve dne i v noci. Interiérové rolety Vás v noci ochrání před září pouličních lamp, ve dne zas dokonale odstíní ostrý sluneční svit. Boční vodící lišty brání průniku světelných paprsků po stranách rolety. 

Ať už si vyberete plně zatemňující látku vzorovanou či jednobarevnou, anebo látku částečně propouštějící světlo, vždy získáte elegantní a plně funkční doplněk interiéru.

Plissé

Plissé je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla. 

Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je tento systém ojedinělý tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením/vytažením horního nebo dolního profilu, což umožňuje vytvořit stínicí pruh libovolné výšky.