Inovativní kombinovaný systém S 9000

Mnohostranný a vysoce moderní systém S 9000 pro okna, dveře a zdvižně posuvné dveře – volitelně s dvěmi nebo třemi těsnícími rovinami.

Výhody systému S 9000

  1. Vhodné pro trojité funkční sklo do tloušťky 52 mm (STV® 54 mm).
  2. Úzká šířka obličeje a zkosení 15 ° orientované na design.
  3. Inteligentní koncepce těsnění až se třemi úrovněmi těsnění.
  4. Optimalizováno pro použití STV® k zaschnutí lepeného skla a překrytí křídla.
  5. Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace díky 6komorové konstrukce a velká konstrukční hloubka rámu a křídla.

VARIANTY

Profilový system S 9000

Dorazové těsnění

Varianta s dorazovým těsněním S 9000 AD nabízí díky množství inovativních detailů přesvědčivé hodnoty v oblasti tepelné izolace. Vnitřní drážka rámu je rovná bez výstupků a zákoutí, kde by se mohla držet nečistota a tím usnadňuje údržbu a čištění oken.

Tepelná izolace
Bezpečnost
Statika

Středové těsnění

Pro zlepšení tepelné izolace je rám S 9000 MD vybaven přídavným těsněním v drážce rámu, což vede k lepšímu tepelnému chování, zejména při nízkých venkovních teplotách, protože výrazně snižuje tok tepla v oblasti drážky.

Tepelná izolace
Bezpečnost
Statika

GEALAN-FUTURA®

Vnější rám opatřený IKD® (intenzivní izolace) zajišťuje extrémně zlepšenou hodnotu tepelné izolace a potvrzuje výhodnost pasivního domu. S GEALAN-FUTURA® jsou při použití lepicí technologie STV® možné maximální velikosti oken až 2,40 m.

Tepelná izolace
Bezpečnost
Statika

Tajemství v detailech

U profilového systému S 9000 zajišťují přesně tvarované ocelové tvary optimum mezi statikou a tepelnou izolací. Díky inteligentní koncepci těsnění je systém S 9000 také vybaven dvěma nebo třemi úrovněmi utěsnění – Křídlo pochází z výroby s přídavným těsněním v drážce křídla, které přináší tepelnou izolaci na nejvyšší úroveň.

Vysoká skleněná vložka díky výšce překrytí 26 mm a 6 komorám v rámu a křídle činí ze S 9000 top v nabídce, z hlediska tepelné a zvukové izolace.

Optimalizovaná tepelná izolace

Vývoj systému s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cíleně zaměřené vývojové práce. Úspěch mluví sám za sebe. Četné výpočty prokázaly vynikající hodnoty tepelné izolace. Od samého začátku bylo cílem vývoje dosáhnout hodnoty tepelné izolace Uf – 0,92 W / m²K ve standardní kombinaci s ocelí, což ji činí vhodnou pro pasivní domy. Toho je dosaženo díky souhrnu inovativních detailů v designu systému.