Plastová okna

Architektura budovy je z velké části dána okny a dveřmi – dodávají domu jedinečný vzhled. Avšak přestože tak můžete nastavit velmi jemné individuální akcenty, funkce oken nebo dveří se neomezují pouze na jejich vzhled: přinášejí do bytu světlo a vzduch, nabízejí výhledy, chrání před chladem a také proti nežádoucím hostům.

Dostupná kvalita pro nejvyšší nároky

S profilovými systémy našeho partnera GEALAN nabízíme komplexní řešení pro profesionální konstrukci oken, dveří a rolet.


Ať už jako systém s dorazovým nebo středovým těsněním v rovné nebo polopředsazené verzi: naše plastové profily splňují všechny architektonické požadavky z hlediska kvality, designu, funkčnosti, stability, snadnosti údržby, trvanlivosti a šetrnosti k životnímu prostředí, ať už v novostavbách nebo při modernizaci budov.

Naše
Systémy

Profilové systémy pro každou příležitost

S profilovým systémem S 9000 získáte moderní systém, který lze použít v nových budovách i při rekonstrukcích. S 9000 se tak stala novou platformou pro konstrukci oken, vchodových dveří a výtahových a posuvných dveří v sortimentu BHB OKNA.

Systém S 9000

Systém S 8000 IQ

Zvláštní pozornost byla věnována stabilitě profilu při vývoji systému S 8000 IQ. V důsledku toho nic nebrání realizaci velkých prvků a konstrukce oken může také uspokojit cílenou poptávku po velkých oknech.

ODOLNÉ

Okna z plastových profilů se snadno udržují a vyžadují jen malou údržbu. Jsou do značné míry odolné vůči povětrnostním vlivům a vlivům prostředí a mají dlouhou životnost.

FLEXIBILNÍ

Podle vkusu a architektonického stylu lze moderní technologii oken realizovat nejen v bílé, ale také v akrylové barvě, dekorové nebo dřevěné fólii.

INDIVIDUÁLNÍ

Výběr geometrie profilu, typu otvírání a rozdělení okna ovlivňuje jeho individuální charakter. S našimi profilovými systémy lze realizovat i neobvyklé tvary oken.

KOMFORTNÍ

Okna z vícekomorových profilů zajišťují, že teplo zůstane uvnitř a hluk venku. Nabízejí ochranu, bezpečnost a zprostředkují nezaměnitelnou atmosféru bydlení.