Vchodové dveře S 9000
Ucelená linka budoucnosti

Díky stavební hloubce 82,5 mm a moderní 5komorové technologii nabízejí nové vchodové dveře S 9000 vynikající tepelnou izolaci.

Statika nových vchodových dveří Vás také přesvědčí. K tomu také přispívá velká vyztuhová komora, přesně tvarované ocelové výztuže a odpovídající rohové výztuže, stejně jako pevné spojení v oblasti prahu ve dvou úrovních  PVC a hliníku.

Výhody systému vchodových dveří S 9000

  • Vynikající tepelná izolace díky moderní 5komorové technologii
  • Flexibilní barevný design
  • Optimální ochrana proti dešti
  • Vhodné pro sklo a výplně do tloušťky 52 mm (u STV® do 54 mm)
  • Velmi dobrá statika díky velké výztuhové komoře a silné ocelové a rohové výztuži

VARIANTY

systému vchodových dveří S 9000

Varianta „Klasik“
Již s klasickou variantou vchodových dveří dodáte vašemu domu velmi osobní dojem. Neexistují tedy žádná omezení pro kombinací tvarů a barev. Navrhněte si vchodové dveře podle svých individuálních nápadů.

Varianta „Design“
Pohled na křídlo dveří s designovou úpravou nabízí nejvyšší míru estetiky, aniž by byla negativně ovlivněna bezpečnost a tepelná izolace. Máte více prostoru k tvořivosti a zároveň se díky chybějícím spojům a spárám dveře velice snadno čistí.

Bezpečné a snadné použití

Vchodové dveře S 9000 bodují také svým systémovým řešením povětrnostní lišty, která je nejen vizuálním  dveřním prvkem. Zajišťuje také maximální ochranu před deštěm a optimální těsnost díky kartáčovým těsněním na několika úrovních v oblasti prahu.

Kombinovaný práh s dobrou tepelnou izolací

Práh pro domovní a balkonové prvky je flexibilní a je použitelný ve všech 74mm a 83mm systémech pro renovaci a novostavbu.

Bezbariérový přístup

Výška pouhých 20 mm zaručuje jednoduchý přechod tam i zpět – za současného splnění požadavků na tepelnou izolaci a nepropustnost.