Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou vhodným a vysoce účinným doplňkem oken, které by neměly chybět na žádném domě, a to z mnoha  důvodů:

  • snižují tepelné ztráty o více než 40 %
  • zabraňují škodám způsobeným při silném větru nebo bouři
  • rolety Vám chrání klidný spánek
  • mají dobré zvukové izolační vlastnosti

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Předokenní systém s roletovou schránkou čtvrtkulatou či půlkulatou v různých velikostech a barvách. Rolety se vyrábí na míru a montují se nejčastěji zvenku na okenní rám, popřípadě na venkovní omítku.

Roletová schránka zůstává vždy viditelná. Systém je vhodný nejen pro novostavby, ale zejména pro stávající okna nebo renovace.

Předokenní rolety pro omítnutí

Předokenní systém je dodáván s roletovou schránkou 90° v různých velikostech a barvách. Rolety se vyrábí na míru a montují se vždy zvenku do vytvořeného překladu nad oknem, nebo na rozšiřovací profil okenního rámu.

Přední stranu roletové schránky 90° lze dodat buď s heratektovou deskou pro omítnutí, nebo bez ní a aplikovat na schránku se spodním úhelníkem zateplovací systém.

Nadokenní rolety

Nadokenní systém je dodáván s roletovou schránkou vyrobenou z pevného PVC v bílé barvě. Rolety se vyrábí na míru a montují se vždy zároveň s oknem jako jeden celek.

Přední stranu roletové schránky lze buď nechat viditelnou jako nadstavbu plastového okna, nebo dodat s heratektovou deskou pro omítnutí, popřípadě bez ní a aplikovat na schránku se spodním úhelníkem zateplovací systém. Revizní kryt v interiéru musí zůstat vždy přístupný pro případný servisní zásah.